sobota, 24 marca 2012

Imaginy cz.10


 1. Chcesz się zrelaksować, więc siadasz na kanapie z książką i usiłujesz czytać. No właśnie : „usiłujesz” -.- Harry nie daje ci spokoju! Najpierw włącza TV, potem zabiera Louisowi marchewki i je wcina, Louis na niego wrzeszczy, potem Hazza wziął popcorn i niby przypadkowo zaczął w ciebie rzucać! Ignorujesz to, a potem on wylewa sok na kanapę. W końcu jest chwila spokoju, ale tylko chwila, bo Harold rzuca się na ciebie i zaczyna łaskotać! Po chwili lądujecie przytuleni na podłodze i zaczynacie się śmiać. „Ja nie lubię czytać ; D” uśmiecha się Harry i cię całuje ; *
 2. Na wakacjach postanawiasz zarobić troszkę kasy, więc rozdajesz ulotki. Jest gorąco, więc się wkurzasz. Zakładasz słuchawki i słuchasz „One Thing” i powoli idziesz ulicą, na której prawie nikogo nie ma. Spokojnie idziesz. Nagle ktoś na Ciebie wpada! Zaczynasz krzyczeć, bo ten ktoś rozsypał ci wszystkie ulotki. Jesteś wręcz wściekła.
  ”Yh! Ja to mam szczęście. Zostaw, pozbieram to” mówisz, patrząc na chłopaka. To... Liam Payne.! Przepraszasz go i dajesz mu jedną ulotkę ze swoim numerem na tyle : )) /K.
 3. Rozmawiasz z mamą przez telefon. Na koniec mówisz : „Kocham Cię!” i się rozłączasz. Odwracasz się i widzisz Harrego, który się dziwnie uśmiecha xd „Powtórzyłabyś to jeszcze raz, tym razem dla mnie?” uśmiechasz się szeroko i go całujesz ; * Po czym spełniasz jego prośbę <3 /A.
 4. Ubierasz się w łazience, ale potem się skapnęłaś, że zostawiłaś ubranie w pokoju, więc idziesz po nie w samej bieliźnie xd W pokoju siedzi Lou i czyta książkę.
  -Mógłbyś przestać się na mnie tak perfidnie gapić ?! ; o
  -Co?! Ja czytam książkę! - rzecze Lou xd
  Podbiegasz do niego, przekręcasz książkę o 180 st. i mówisz :
  -Tak bd Ci lepiej czytać xd
  Louis się czerwieni i daje Ci buziaka ^ ^ xd /A.
 5. Idziesz do łazienki na poranną toaletę xd Po wszystkich czynnościach zaczynasz czesać włosy, a po chwili  śpiewasz do szczotki xd Po 5 minutach rozśpiewujesz się na całego : D Nagle spod drzwi słyszysz głos Harrego : „Skarbie, ja wiem , że bilet na tak wspaniały koncert jest drogi, ale naprawdę musze skorzystać.” Wybuchasz śmiechem, wychodzisz, dajesz Harremu buziaka i wpuszczasz go w upragnione miejsce xd /K.
TAK! Po tak długiej nieobecności wasze ulubione imaginy powróciły! : D (Wina mojej współpracowniczki xdxd , żart obie winne jesteśmy xd) Dobra, ale ważne, że imaginy są : D Teraz widzisz, Kinguś ile mnie kosztuje przepisywanie tych imaginów?! xd A teraz, żeby uczcić 50 imaginów, małe info : D
INFO
WYNIKI ; ] Imaginy : Zayn Malik : - 7 imaginów ; *
Harry Styles: - 13 imaginów <3
Niall Horan : - 7 imaginów ; *
Louis Tomlinson :- 9 imaginów ; *
Liam Payne : - 9 imaginów ; *
Kevin xd : - 1 imagin ; D <dla Kary>
Reszta wspólna : D <3 
ONE DIRECTION <3

5 komentarzy:

 1. Imaginy się powoli kończą ...
  już 1/3 jest na blogu.
  nie wiem czy wyrobimy ...
  oh , no i co ? ; p
  nie moja wina ! zniechęciłaś mnie ; d
  Kinga<3

  OdpowiedzUsuń
 2. łooo <3
  Harry wygrywa : D: D
  więcej Harrego !

  OdpowiedzUsuń
 3. a czemu jest tak mało o liamie :(

  OdpowiedzUsuń
 4. ja tu nawet nic nie moge przeczytać bo nie dość że takie ciemne tło to jeszcze ciemne i małe literki.. -.-

  OdpowiedzUsuń